ფეხბურთის კლუბი დინამო ბათუმის მენეჯერმა განაცხადა, რომ სეზონის ბოლოს გუნდს დატოვებენ ფეხბურთელები, მათ შორის მარო ბალბურდია, რომელიც იქნება…
ფეხბურთის კლუბი დინამო ბათუმის მენეჯერის განცხადება: რამდენიმე ფეხბურთელი დატოვებს გუნდს სეზონის ბოლოს, მათ შორის მარიო ბალბურდია
ფეხბურთის კლუბი დინამო ბათუმის მენეჯერმა განაცხადა, რომ სეზონის დასრულებისთანავე რამდენიმე ფეხბურთელი დატოვებს გუნდს. იმ ცნობით, რომელიც გუნდმა გაავრცელა, ერთ-ერთი მთავარი ფეხბურთელი, რომელიც დინამო ბათუმს დაემშვიდობება, არის მარიო ბალბურდია.
მარიო ბალბურდია, რომელსაც უკვე დიდი ხნის განმავლობაში უთამაშია დინამო ბათუმში, გუნდისთვის მნიშვნელოვანი მოთამაშე იყო. მისი წასვლა დიდი დანაკარგი იქნება, როგორც გუნდისთვის, ისე კლუბის გულშემატკივრებისთვის. მენეჯერის თქმით, კლუბი ყველაფერს გააკეთებს, რომ გუნდის შემადგენლობა ისე შეცვალოს, რომ მომავალი სეზონისთვის კონკურენტუნარიანი დარჩეს.
მეტი დეტალები და სხვა ფეხბურთელების ვინაობა, რომლებიც გუნდს დატოვებენ, უახლოეს დღეებში გახდება ცნობილი.
გუნდის მომავალი
დინამო ბათუმი მზადდება შემოდგომაზე ახალ გამოწვევებს, ხოლო მენეჯერი და კლუბის ხელმძღვანელობა აქტიურად მუშაობენ, რათა მომავალ სეზონში წარმატების მიღწევა უზრუნველყონ.